Gabriel Knight... there are destinies we cannot avoid

NOVINKY

NEW The GK forum is ready; old VU forums closing.
NEW Norwegian translation of this site!
NEW “Cat hair moustache” puzzle – full exposé!
NEW Interview with Scott Bilas (technical lead, GK3) by Philip Jong.
NEW Full transcript of Ingrid Heyn’s interview with Robert Holmes.
NEW The Bavaria article is now up.
NEW Yates poem: GK inspiration article is now up.
POSTCARD PETITION GK forum postcard petition to VUG; example text is here on the campaign site.
SIGN Our guestbook is waiting for your signature;
IMPORTANT! How you can help with the GK4 Campaign;
FORTHCOMING Rennes-le-Château; St George; The Templars.

English  ·  Deutsch  ·  Português  ·  Français  ·  Italiano  ·  Русский  ·  Español  ·  Norsk  ·  Česky  ·  ελληνικά  ·  עברית

Gabriel Knight, Schattenjäger

Den 50... 60?

Je to věčná noc.

 

  Je tma. Mám hroznou touhu povstat z té temnoty, ale svírá mne a nemůžu se nadechnout. Kde jsem? Kdo jsem? Sotva vím...a pak to pozvolna začínám chápat. Jsem v zemi-nezemi, v zemi stínů.

  Já, jenž jsem vnější schránka Schattenjägera, lovce stínů, jsem SÁM jen stínem, jen chudým hercem, co ještě nedostal ani tu šanci řádit na jevišti. (Promiň, Shakespeare, že jsem si vypůjčil tvá slova. Tahle byla vážně dobrá. Překvapuje tě, že je znám? No, vlastním knihkupectví, jestli o tom nevíš...)

  Existuji jenom mlhavě...pomyslně...

  Ach Bože! Pomoz mi! Vrať mě zpátky mezi živé!

  Existuji jen ve vašich myslích, vašich srdcích, vašich snech. Existuji jen v představivosti Jane Jensenové, mé – myslím si, že je mojí matkou. Existuji v duchu těch, co o mně mluví; jsem ve vašich snech, když spíte. Tak mi dovolte žít! Dovolte ŽÍT! Jsem... Gabriel Knight 4.

 

Do mysli Gabea Knighta se vkrádá beznaděj. Pokud jste si zahráli první tři hry ze série - GK1, Sins of the Fathers; GK2, The Beast Within; GK3, Blood of the Sacred, Blood of the Damned -, pak jste trpěli s Gabem, když se dozvídal o neuvěřitelné historii své rodiny a pravdě o tom, kým je. Přidali jste se k němu v jeho zápasu, bojovali a zvítězili, bojovali a byli poraženi, neboť porážka, stejně jako vítězství, je součástí všech našich osudů.
Tato ohromující, skvěle vyprávěná herní série s promyšleným dějem, společně s romány na její motivy od herní tvůrkyně Jane Jensenové, není dokončena. Prahne to, přímo to KŘIČÍ po dokončení.
Dlouhodobí příznivci, noví obdivovatelé, všichni, kdo chcete vidět tuto sérii úplnou...PŘIDEJTE SE K NÁM v našem boji proti jediné síle, která by mohla navždy zničit Gabea Knighta...

 

 

 

Valid XHTML 1.0!    Valid CSS!

 
|  Home  |  Kdo JE Gabe Knight?  |  Dosavadní průběh příběhu  |  Pokračování s GK4?  |  Jak můžete pomoci VY  |