Gabriel Knight... there are destinies we cannot avoid

NOVINKY

NEW The GK forum is ready; old VU forums closing.
NEW Norwegian translation of this site!
NEW “Cat hair moustache” puzzle – full exposé!
NEW Interview with Scott Bilas (technical lead, GK3) by Philip Jong.
NEW Full transcript of Ingrid Heyn’s interview with Robert Holmes.
NEW The Bavaria article is now up.
NEW Yates poem: GK inspiration article is now up.
POSTCARD PETITION GK forum postcard petition to VUG; example text is here on the campaign site.
SIGN Our guestbook is waiting for your signature;
IMPORTANT! How you can help with the GK4 Campaign;
FORTHCOMING Rennes-le-Château; St George; The Templars.

English  ·  Deutsch  ·  Português  ·  Français  ·  Italiano  ·  Русский  ·  Español  ·  Norsk  ·  Česky  ·  ελληνικά  ·  עברית

Proč potřebujeme GK4

Gabriel Knight vždy – a oprávněně – získal výjimečně příznivé recenze. Jeho příznivců je ohromný počet – a další hráči objevují ve shodném duchu sérii, a rychle jsou jí okouzleni. Jejich hořký pocit zklamání, když též zjistí, že je série přerušena bez jakéhokoliv opravdového závěru, však není úplně nesmyslný – v touze nových fanoušků po konečném rozuzlení, které musí – které bude stvořeno, leží naše velká naděje.

Hlasy dalších příznivců se přidávají k lomozu davu.

Gabriel Knight 4 musí být vytvořen. Příběh to vyžaduje. My, co jsme byli unešeni strhujícím světem Gabea Knighta..., víme, že v hloubi našich duší to požadujeme také. Série není dokončena; víme, že je více záhad k odhalení, a že příběh musí být rozřešen. Postavy ještě musí podniknout své cesty, a my je s nimi musíme dojít až do konce.

To jsou naše důvody, proč usilujeme o vydání GK4. Aby se tak stalo, nechť se všichni fanoušci spojí v kampani, jež dokáže Vivendi Universal Games, že GK4 bude úžasně úspěšný. Nastala pro to správná doba. Témata a styl GK jsou nyní neuvěřitelně oblíbené, ať už fantastický žánr ve filmech, vkus ve knihách, tržní úspěšnost Šifry mistra Leonarda (Da Vinciho kódu) a podobně; tomu všemu nyní zrovna přichází veřejnost na chuť.

Tak spolupracujme, abychom mohli dát příležitost pro Jane Jensenovou, aby tak – konečně – dokončila tuto vpravdě fantastickou sérii.

PŘEDCHOZÍ STRÁNKA

 

 

 

Valid XHTML 1.0!    Valid CSS!

 
|  Home  |  Kdo JE Gabe Knight?  |  Dosavadní průběh příběhu  |  Pokračování s GK4?  |  Jak můžete pomoci VY  |